O nás

Home >> O nás

O nás

Od roku 2008 jsem se zabýval opravami notebooku PC. Všimnul jsem si na trhu, jak drahé je internetové připojení, koupil jsem svou první větší linku a domluvil se s kamarády a začaly jsme si ji sdílet. Ale přerostlo to v něco většího a mou zálibu v lození po střechách, přidal jsem servis TV /SAT. Pro pár zákazníků, ale služeb začalo přibývat, a i poptávek bylo čím dál více, tak jsem začal uvažovat o vyřízení povolení k provozu telekomunikační sítě a živnostenského oprávnění.

Firma byla založena 21. listopadu 2011. Kde jsem navázal na svou dosavadní činnost, v Hulíně jsem začal pokrývat vetší a větší území internetem. Někdy se dařilo a pak zase ne. Někteří jsou semnou od mého začátku a jiní si zvolily jinou cestu

Od 29. 7. 2013 jsem rozšířil svoji pracovní náplň o další služby zákazníkům, kde se jedná i služby poskytované Lékařům ve správě PC, programu na správu pacientu, a dalších služeb v ordinaci.
Také jsem začal dělat kompletní elektromontáže, VN, NN, SLP, EZP, EPS, MAR. Kde jsem navyšoval svou praxi, čím dál více mě poptávaly firmy na spolupráci, která trvá dodnes.

Kdo jsem:
Jsem člověk, který se rozhodl udělat změnu ve svém životě a zkusil jsem se věnovat věcem co mě baví. Pustil jsem se do oprav notebooku, PC, a instalace TV/SAT, po nějaké době se přidal internet a navazující služby. 

Proč to dělám: zkrátka mě to baví, a dělám to na jiné a 100 % úrovni jako velké firmy.
Bylo obslouženo již 38tis zákazníku z různých měst a okresů v české republice. I jeden v Indonésii, kde pravidelně jezdím na objednaný servis.

Zajímavosti o nás:

  1. Rychlost reakce je do 15 minut
  2. Založení hosting a služby spojené do 1 hodiny
  3. Internet servis reakce do 5 minut
  4. Opravy notebooku, PC do 48 hodin
  5. Okamžitá komunikace
  6. Preciznost

Jak se vzdělávám?

  • Sleduji materiály z celého světa.
  • Vše zajímavé si ukládám do složky NAS, kam patří má práce a různé zajímavosti co a jak dělat abych byl úspěšný
  • Každý den čtu a seznamuji se s novinkami na trhu nebo internetovém marketingu

Při instalaci Wi-Fi Indonésii v roku 2019, jsem odcestoval pro náhradní díl do Malajsie, kde jsem potkal ministra spravedlnosti a měl sním krátký rozhovor.

 

Dále ukázka práce v Bagdádu ambasáda ČR 2018