Webové služby


Nabízím služby v oblasti správy webových stránek obsahující širokou škálu úkonů, které Vám mohu zajistit. Nezáleží, zda potřebujete zajistit správu jednostránkového webu, klasické webové stránky nebo e-shopu. Poskytuji komplexní a profesionální služby správy webových stránek s mnohaletou praxí v oboru. Zajistím Vám vše od drobných úprav obsahu přes úpravy zdrojových kódů pro přizpůsobení webových stránek novým standardům po rozšíření funkčnosti Vašich webových stránek.

Mám zkušenosti se správou, jak statických webových stránek, tak i dynamických, které jsou napsány v jazyce PHP a okrajovou správu pro weby psané v ASP. Při správě webu se nejčastěji provádějí změny obsahu, ale zajišťuji také úpravy zdrojových kódů, aplikační logiky nebo doplňování dílčích administrací ke statickým stránkám. Nabízené služby správy webových stránek pokrývají širokou oblast a vždy záleží na vzájemné dohodě, zda jsem schopen uspokojit Vaše potřeby při správě webu. Následující text obsahuje podrobnější specifikace nejčastěji prováděných prací a přehled, kde jsou uvedeny typy webů, na kterých mohu zajistit správu. 

Jaké stránky jsem schopen spravovat?

Jsem schopen spravovat libovolné statické internetové stránky – stránky vytvořené kombinací jazyků HTML, CSS. Samozřejmě spravuji i stránky dynamické, napsané v jazyku PHP. U dynamických stránek nezáleží na tom, zda jsou vytvořené na zakázku, byl použit některý z volně dostupných redakčních systémů, nebo internetových obchodů. Zdarma dostupné redakční systémy a internetové obchody, na kterých provádím nebo jsem prováděl správu.

A co dodat závěrem:

Toto byl poněkud technický výčet typů webových stránek, které jsem schopen spravovat. Nepředpokládám, že každý provozovatel webových stránek detailně zná použité programovací jazyky, které jsou na jejich webu použity nebo jaký redakční systém byl pro jejich stávající web použit ze strany původního webmastra. Dobrou zprávou je, že si s tím nedělejte starosti, ve většině případů jsem schopen Vaše webové stránky bez problémů spravovat. Jednoduše mě kontaktujte, sdělte mi adresu Vašeho webu a domluvíme se, zda jsem schopen správu webové stránky převzít.